FAQ

Ako často iMow kosí?

iMow vytvorí plán kosenia automaticky alebo si ho môžete nastaviť podľa potrieb Vášho trávnika. Chcete aby kosil keď ste v práci či v noci alebo ho chcete sledovať pri kosení, je to na Vás ako si ho nastavíte. iMow nielen automaticky kosí podľa plánu, ale v prípade prerušenia práce, napríklad keď začne pršať a dažďový senzor je aktivovaný, si presunie kosenie na iný termín tak, aby bol trávmik vždy pokosený.Ako sa iMow vysporiada s prekážkami v záhrade?

V prípade, že sú uprostred trávnika kvetinové záhony, okrasné kríky alebo iné objekty, vhodnýmv tvarovaním vymedzovacieho kábla sa zamedzí prístup robotickej kosačky k nim. V prípade, že sa iMow priblíži k objektom náhodne sa nachádzajúcich na trávniku, napríklad ku griul či k lehátku,senzor pod kapotou automaticky vyhodnotí situáciu a zmení smer kosačky.Aké bezpečnostné prvky má iMow?

Robotická kosačka iMow je vybavená viacerými typmi senzorov. Ak sa niekto pokúsi kosačku nadvihnúť, okamžite sa vypne. Ak iMow narazí do prekážky, jednoducho ju obíde. iMow je možné nastaviť tak, že môže byť spustený len po zadaní Vami nastaveného PIN kódu.


Je možné iMow odcudziť?

Všetky modely iMow sú vybavené alarmom, ktorý sa aktivuje pri nadvihnutí robotickej kosačky. Zároveň je možné iMow nastaviť tak, že môže byť spustený len po zadaní Vami nastaveného PIN kódu. Na C-modeloch (RMI 422 PC a RMI 632 PC) si môžete nastaviť zaslanie SMS alebo e-mailu v prípade, že bol iMow premiestnený mimo domovského územia a pomocou aplikácie na mobilnom telefóne alebo tablete ho potom môžete lokalizovať.Je možné iMow ovládať ručne?

Áno. Modely série 6 (RMI 632, RMI 632 P a RMI 632 PC) majú odnímateľný ovládací panel, pomocou ktorého môžete robotickú kosačku iMow riadiť a tak s ňou pokosiť trávnik aj mimo územia vymedzeného káblom.


Je iMow vhodný pre každý trávnik?

Široká ponuka robotických kosačiek iMow pokrýva veľkosti a tvary trávnikov až do plochy 5000 m2. A aj keď má Váš trávnik mnoho oblúkov a zákutí a komplikovaný tvar, iMow si s nimi dokáže poradiť.Máte ďaľšie otázky? 

Napíšte nám e-mail.