Inštalácia

 

Inštalácia

 

KONZULTÁCIA - INŠTALÁCIA - PODPORA

 

Vhodne prevedenou inštaláciou vyťažíte z Vašej robotickej kosačky maximum.
Keď sa rozhodnete pre kúpu robotickej kosačky STIHL iMow, Inštaláciu si môžete vykonať sami podľa návodu priloženého k robotickej koačke. 
Na druhej strane, keď niečo robíme prvýkrát, chýbajú nám skúsenosti a často aj vhodné náradie a práca potom trvá dlho a niekedy výsledok nedosahuje naše očakávania.
Preto  Vám ponúkame možnosť objednať si nás na inšataláciu robotickej kosačky. 
Pomôžeme Vám s výberom vhodného modelu robotickej kosačky, vopred spolu prekonzultujeme detaily inštalácie, aby sme dosiahli čo najlepšie a najefektívnejšie výsledky kosenia, vyberieme vhodné miesto pre nabíjaciu stanicu. Ak záhradu ešte len plánujete, pomôže takáto konzultácia vhodne dizajnovať jej jednotlivé prvky a robotická  kosačka tak môže mať optimálne podmienky pre svoju prácu, za čo sa Vám odmení vždy krásne pokoseným trávnikom.
V ďaľšom kroku vykonáme samotnú inštaláciu, počas ktorej uložíme vymedzovaací kábel do zeme, čím bude chránený pred mechanickým poškodením (napr. nožmi vertikutátora). Nainštalujeme nabíjaciu stanicu, odskúšame funkčnosť systému a nastavíme robotickú kosačku podľa potrieb Vašej záhrady a Vašich požiadaviek (napr. časy kosenia). 
A v nasledujúcom období Vám poskytneme telefonickú podporu, aby ste sa mohli pohodlne "zžiť" s Vašim novým pomocníkom.
 
Radi Vám podáme všetky informácie, ktoré Vás zaujímajú. Stačí, ak nám napíšete e-mail alebo zavoláte na telefónne číslo 0918 880 279.
 
Pre tých, ktorí si zakúpia v našom e-shope roboticku kosačku STIHL iMow, poskytneme zľavu 100 EUR z ceny inštalácie
(najbežnejšia cena za inštaláciu je 348 EUR s DPH / 290 EUR bez DPH).